16171819202122
23242526272829
30

Головна » 2015 » Листопад » 04

Під час осінніх канікул, 26 жовтня на базі нашої школи проходили фінальні матчі районних змагань з футболу на приз клубу "Шкіряний мяч" серед юнаків 2002 року народження. В цьому турнірі приймали участь команди які зайняли на зональних змаганнях перші місця. Нашу команду представляли: Пальчук А – 8Акл., Васюк О., Голяк М., Кузьменко С., Сидоренко Д., Ушенко В. – 8Б кл., Кавецький М. – 7Б кл, та Тімченко С. -6 кл..

Всього в турнірі брали участь пять команд.   Наші юні футболісти показали  хорошу гру, перемогли всіх своїх суперників і як результат I місце.

Навесні відбудеться обласний етап змагань цього конкурсу, на якому команда талановитих футболістів нашої школи захищатиме честь Солонянського району.

Щиро вітаємо команду та бажаємо юним футболістам подальших успіхів, не розгубити любов до футболу, зберігати і вдосконалювати техніку гри, завжди бути кращими та примножувати спортивні д ... Читати далі »

Переглядів: 510 | Додав: mushka3591 | Дата: 04-Листопада-2015 | Коментарі (0)

20 жовтня учні нашої школи взяли участь в змаганнях з футболу на « Кубок мера».  Цього року вперше в цих змаганнях прийняли участь спортсмени молодшої групи, а саме учні 3 кл: Васюк О., Васюк Д., Алексенко А., Ткачук О., Оскаленко В., та вже ті що не перший рік приймають участь в футбольних турнірах : Риков С., Дубнюк А.,Підкільов М., Федосов Б., Кухманський Д. - 5 кл та Тімченко С. -6 кл.

Наші маленькі футболісти гідно боролись за кубок, на рівних грали зі старшими учнями і лище за різицею забитих та пропущених м’ячів поступились команді з Башмачанської СЗШ та Солонянській СЗШ № 1, та зайняли почесне 3 місце.

Мер Солоного Копейко М. М. нагородив команди грамотами, м’ячами та солодкими призами.

Переглядів: 399 | Додав: mushka3591 | Дата: 04-Листопада-2015 | Коментарі (0)