11121314151617
18192021222324
25262728293031

Головна » Архів матеріалів

24 січня 2015 року відбулися районні зональні змагання з волейболу серед дівчат, а 31 січня - серед хлопців. Наші команди гідно захистили честь школи. Тож привітаємо учнів, які прийняли участь в змаганнях, та вибороли право грати у фінальних змаганнях. Команда дівчат : Мала Ю., Дуброва О., Лавренова З. – 11 клас, Супряга К., Бунчикова К., Лукова В.,Алексеенко І., Воронкіна М.- 10 клас, Самоткан Л., Кіщук К., Паленко Н. – 9 Б клас. Та команда хлопців – Рибалка Є., Риков В., Самохвал К., Горобець А., Голяк В., Леонов Б. – 11 клас, Бойко Р., Римарь Р. – 10 клас. Вітаємо, та бажаємо нашим спортсменам гідно виступити на фінальному районному етапі !

Переглядів: 408 | Додав: mushka3591 | Дата: 01-Лютого-2015 | Коментарі (0)

Життя без спорту — не життя.

Скажи мені, мій друже, в чому сила?
Можливо у неправді і брехні?
А в чому наша віра незрадлива?
В грошах? Ти скажеш: "Так", а я скажу, що ні!
Візьмеш ци ... Читати далі »

Переглядів: 368 | Додав: mushka3591 | Дата: 06-Грудня-2014 | Коментарі (0)

Кожного року учні нашої школи із задоволенням приймають участь у Всеукраїнському конкурсі «Олімпійського руху: історія та сьогодення». За результатами  першого  шкільного туру захищати честь школи у районному етапі конкурсу вибороли такі учні : Петренко Олексій ( 11 кл. ), Клокова Марія ( 6 А кл.) – в номінації літературні твори;  Мала Юлія ( 11 кл ), Мазур Роман ( 6 А кл.) та Сушинська Ксенія ( 4 кл) – в конкурсі малюнків.

А вже  28 листопада, відбулися змагання районного туру Всеукраїнської вікторини "Знавець Олімпійського спорту".
У змаганнях взяли участь понад 40 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Традиційно школярі відповідали на запитання вікторини, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології.
Кращі  знання серед учнів району 5 - 9 класів у вікторині вже другий рік поспіль показав  учень  5 класу,  нашої школи Васильєв Назар.

Вітаємо ... Читати далі »

Переглядів: 428 | Додав: mushka3591 | Дата: 28-Листопада-2014 | Коментарі (0)

Осінні канікули для спортсменів нашої школи проходять плідно та цікаво, адже тренування проходять щодня. А ще на шкільному стадіоні 29  та 31 жовтня пройшли  фінальні змагання з футболу на приз  клубу « Шкіряний м’яч».  29 жовтня змагались учні 2001 року народження (Ярош Д., Явтушенко А. – 8 А кл.,  Жиленко Р., Маслов А., Ойович С. – 8 Б кл.,  Голяк К., Звягін Р.-  7 Б кл та Терновий С. – 7 А клас ) та зайняли 3 місце.  А 31 жовтня грали учні 2002 р. н. ( Іващенко Д.,  Пальчук А.,  Голяк М. – 7 А кл., Ушенко В., Голяк К., Васюк О. – 7 Б кл,. Грінько С. – 6 А кл., Тімченко С. – 5 кл) та зайняли 2 місце.  Учні всіх вікових  груп отримали грамоти та особисті медалі.

Переглядів: 408 | Додав: mushka3591 | Дата: 02-Листопада-2014 | Коментарі (0)

Вже не перший рік на базі нашої школи діє футбольна секція. Хлопчаки після уроків із задоволенням біжать на шкільний стадіон та в спортзал, адже футбол – один з найулюбленіших видів спорту всіх хлопців. А ще більше діти  чекають змагання з футболу, щоб показати свою майстерність та зустріти друзів – футболістів з інших шкіл нашого району.
    Так, 22 жовтня учні нашої школи взяли участь в змаганнях на « Кубок мера».  На базі нашої школи зустрічались спортсмени наймолодшої вікової групи. Команда школи у складі: Кулик С., Мазур Р., Безродний С. -  6 А кл.,  Найко І., Терновий М., Кавецький М. – 6 Б кл.,Тімченко С. – 5 кл та  Риков С. – 4 клас гідно виступили та зайняли 2 місце. Такий самий результат показала й команда учнів середньої вікової групи ( Федоровський Р.,Лященко  К.,  Чекурда С., Ярош Д., Явтушенко А. – 8 А кл.,  Жиленко Р., Маслов А., Ойович С. – 8 Б кл., Подг ... Читати далі »

Переглядів: 409 | Додав: mushka3591 | Дата: 01-Листопада-2014 | Коментарі (0)

21 травня на стадіоні «Колос» відбулися районні змагання Всеукраїнської  дитячої спортивної  гри “Старти надій”.

На змагання прибули команди з 4 шкіл району: Солонянської СЗШ №2, Солонянської СЗШ №1, Башмачанської СЗШ та Єлізарівської СЗШ.

Учні  7-х класів змагалися з 5-и  видів легкої атлетики:  бігу на 60 метрів, естафетного бігу 8х50 метрів, стрибків у довжину, метанні м’яча, підіймання тулуба в сід.

Учні нашої школи показали найкращі результати та вибороли багато особистих перемог, так у метанні м’яча та бігу на 60 м. став кращим Жиленко Руслан ( 7Б); у змаганнях зі стрибків 1 місце зайняв Чекурда Стас (7А) а також розділив 3 місце з Колісником Владиславом(7Б) у змаганнях з підіймання тулуба в сід; Киях Марія (7А) – 1 місце, а Кійко Юлія  - 2 місце - підіймання тулуба в сід; Кузьменко Ірина – 2 місце у бігу на 60 метрів.

У командному заліку наші учні теж ... Читати далі »

Переглядів: 490 | Додав: mushka3591 | Дата: 23-Травня-2014 | Коментарі (0)

Учні нашої школи сьогодні, 23 квітня взяли участь у змаганнях з легкоатлетичного 4 - х борства, які проходили на базі Тритузнянського НВК. Учасники змагань мали змогу показати свої сили в таких видах, як метання малого м’яча на дальність, стрибок у довжину з розбігу, біг на 60 м., та біг 800м.. У змаганнях взяли участь команди з 10 шкіл району. Наша команда ( Руденко Р., Кирейко С., Чорновіл А. – 11 клас, Рибалко Р., Риков В., Горобець А., Чепінська А., Дуброва О., Мала Ю., Лавренова З. – 10 клас  та  Лукова В.- 9 клас)  зайняли 4 місце. Та у особистому заліку отримали нагороди за 1 місце з бігу на 60 м., та 1 місце з метання малого м’яча – учень 11 класу Руденко Руслан, та учениця 10 класу Лавренова Зінаїда за 3 місце з бігу на 800 м.

Переглядів: 413 | Додав: mushka3591 | Дата: 23-Квітня-2014 | Коментарі (0)

У суботу ( 5 квітня) на базі нашої школи пройшли районні фінальні  змагання з футболу на приз клубу « Шкіряний м’яч».  У змаганнях брали участь учні 2003 року народження. На фінал прибули 4 команди - Єлізарівської СЗШ, Василівської СЗШ, Березнуватівської СЗШ та Солонянської СЗШ № 2. Команду ношої школи склали учні 3 - 5  класів, а саме: Безродний О., Кулик О., Грінько С., Піткільов Д., Мазур Р. - 5 -А клас, Найко І., Кавецький М. - 5 - Б клас,  Тімченко С. - 4 клас, Риков С. - 3 клас. Наші хлопці гідно захищали честь школи, обигравши всі команди і лише за різницею мячів уступили 1 місце команді  Березніватівської СЗШ. Вітаємо юних футболістів та бажаємо успіхів у подальших змаганнях.

Переглядів: 406 | Додав: mushka3591 | Дата: 07-Квітня-2014 | Коментарі (0)

Дві  суботи поспіль ( 18 та 25 січня ) учні нашої школи приймали участь у районних зональних змаганнях з волейболу, які проходили на базі Солонянської СЗШ № 1. Першими виступила команда дівчат у складі учениць  8 – Б, 9 та 11 класу ( Чорновіл А., Лукова В., Бунчикова К., Самоткан О., Гаркуша Я., Паленко Н. ), та зайняли 3 місце.  Команда юнаків : Руденко Р., Кирейко С., Іващенко С., Кесь Р. – 11 клас,  Риков В., Петреноко О., Горобець А.- 10 клас , виступили краще та вибороли право грати у фінальних змаганнях. Вітаємо, та бажаемо успіхів у фіналі.

Переглядів: 517 | Додав: mushka3591 | Дата: 26-Січня-2014 | Коментарі (0)